Svatba

Svatební den je pro ženu velmi významný a nezapomenutelný okamžik v životě. Užijte si tento den naplno. Nechte o sebe pečovat a ciťte se jako princezna.
Každá žena chce vypadat nádherně, když kráčí k oltáři, na svatebních fotografiích i u prvního tance.
Svěřte se do rukou profesionála. Ráda s Vámi proberu celý svatební den. Připravím Vám celkovou vizáž, svatební make- up i účes. Ráda Vám pomohu s výběrem šatů a doplňků. Ve svatební den vám pomohu se do nich obléknout. Budu dbát na to, abyste se cítila v klidu a krásně. Ze zkušenosti z vlastní svatby rozumím přání nevěsty, aby v její velký den bylo vše dokonalé.
Ráda se postarám o vizáž i pro Vaši maminku, svědkyni či družičky.

Svatební zkouška

Svatební zkouška je pro nevěsty velmi důležitá. Pomůže vám v představě o ucelené svatební vizáži. Provádí se zhruba měsíc až dva před svatbou. Ideální až po výběru svatebních šatů a květin.

Účes je důležité vyzkoušet na vlasech ve stavu, v jakém budou v den svatby. Jestli předtím půjdete na barvu, naplánujeme zkoušku tak, abyste měla čerstvě nabarvené vlasy.  Podívejte se tedy, na kdy máte naplánovaného kadeřníka a podle toho vymyslíme datum zkoušky. Zkouška probíhá u mě ve studiu, v případě zájmu i v pohodlí vašeho domova.  Vyhraďte si na ni minimálně 3 hodiny. Pro lepší představu si oblečte bílý top.

Svatební den

Důležité je se DOBŘE vyspat!

Je zcela normální, že budete trochu ve stresu. V den svatby nechte vše okolo plánování a organizaci svatby na ostatních (svědci, koordinátorky) a užijte si tento den - je to Váš velký den. Já udělám vše proto, abyste se cítila jako princezna. Nejen, že vám vytvořím okouzlující vzhled, pomůžu vám obléci do šatů a zcela dokonalou Vás předám vašemu tatínkovi či svědkovi.. S sebou Vám dám balíček na úpravu make-upu během dne. Poučím svědkyni či maminku, co má mít pro Vás ve své kabelce a jak Vás během dne upravit.