Manikúra

Aby ruce i nehty vypadaly vždy krásně, musíte o ně pečovat. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou. Nehty vyrostou za měsíc o 4-5 mm. Pro pěkné a zdravé nehty je důležitá správná a vyrovnaná strava s dostatkem vitaminu A, B a minerálů. Vhodná domácí péče. Vždy je nutné po umytí aplikovat kvalitní pleťový krém. A velmi důležitá je profesionální péče. Špatný zdravotní stav se jako důsledek může projevit na kvalitě nehtů např.: lámání nehtů, bílé skvrnky, zvrásnění, rýhy, třepení..


Postup manikúry:

- Konzultace a poradenství

- Odstranění laku bezacetonovým odlakovačem

- Upravení všech nehtů do stejné délky a tvaru

- Manikúrní lázeň

- Vyčištění nehtové ploténky a volného okraje nehtu

- Ošetření nehtové ploténky olejíčkem a zasunutí eponychia (kůžičky)

- Na závěr můžeme provést leštění nehtů, lakování, P-shine a další úkony - Masáž ruky, peeling, přikládání masek a zábalů..

 


Pánská manikúra

Mnoho dobře vystupujících podnikatelů a firem si zakládá na image. Co dokáže vykreslit špatný první dojem více než neupravené ruce. 

V dnešní době se muži nestydí o svůj zjev pečovat a svěřit se do rukou profesionála. Nejen že odchází s upravenými nehty ale i s dobrým pocitem a odpočati. Vždyť ruce nám slouží celý život, dopřejte jim pravidelnou péči. 

 


P-Shine

P-Shine je technika péče o přírodní nehty. U nás známá již několik let. Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie Japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Teprve v roce 1958 byla technoligie leštění pojmenována názvem P-shine. Slovo P-shine se stalo také názvem pro celou společnost, která vznikla v Tokiu ve stejném roce.

P-shine je čistě přírodní metoda úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která nehty leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů, a takto zaleštěné nehty jsou chráněny vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod.

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé, i nerostoucí nehty, či po sundání gelových nehtů, je vhodná i pro pány.

P-shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v Japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamin A, E, H a provitamín B5. 

Technika P-shine podporuje prokrvení, zdravý růst nehtů a jejich posílení.

Speciální pasta a prášek se nanášejí na očištěný a ošetřený nehet leštičkou. Procedura trvá přibližně 40 min. Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat aniž by se P-shine odstranil.

Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a třpytivě se blyštící jako při použití bezbarvého laku. Pro udržení výživových vlastností P-shinu se doporučuje aplikovat P-shine dvakrát do měsíce.


Masáž rukou

Masáž rukou provádím po manikúře, při kosmetickým ošetření nebo jako samostatný úkon.

Masáž rukou má několik velmi důležitých významů. A to: Zvýšení prokrvení, Zrychlení metabolismu - důsledkem je zvýšená resorbce (vstřebávání účinných látek). Jemná exfoliace (odstranění odumřelých buněk pokožky, Odplavení kyseliny mléčné, tj. produkt svalové činnosti, výsledkem je odstranění fyzické únavy, navozuje pocit uvolnění a uklidnění

Masáž jedné ruky trvá 10 -15 minut.